Мови:

Цей сайт створений на основі даних Вікімапії. Вікімапія є відкритим спільним картографічним проектом, який наповнюють добровольці з усього світу. Він містить інформацію про 29038643 об'єктів, кількість яких постійно збільшується. Дізнайтеся більше про Вікімапію та сітігіди.

Останні коментарі міста Івано-Франківськ:

 • вул. Степана Бандери, 6, Анонім (гість) написав 2 місяці тому:
  Не ведіться на цей розвод. Шукають працівників в офіс а насправді відправляють на вулицю з іншим їхнім працівником і ви дивитесь як він шукає по вулиці покупців на метелопластикові вікна а ви пишете статистику скільки людей взяли візитку а скільки ні. При цьому ви вчите ше інфу про вікна, балкони, скло і т.д вкінці дня вас перевіряють але пропонують роботу такого ж працівника як цей що ходить по вулиці а коли відмовляєтесь то кажуть що передзвонять і звичайно ніхто не передзвонює. Шукають лохів
 • вул. Степана Бандери, 6, Тетяна (гість) написав 4 місяці тому:
  "Холдингом" дану фірму явно не назвеш. Хамовиті працівники,які упереджено ставляться до своїх клієнтів,поливають їх брудом в присутності інших людей в офісі.На зауваження реагують ще агресивніше. Стосовно відбору персоналу то це взагалі щось. Прийшовши на співбесіду просять зачекати на вулиці,потім дають заповнити анкету,де вимагають вказати паспортні дані та ідентифікаційний код ( і це Вас ще не прийняли на роботу, і не знати чи приймуть,але дані вказати вимагають!).загалом враження про цю компанію - негативні. Компетентність,ввічливість,повага та дружелюбність - це те,чого Ви не побачите у даній фірмі.
 • Івано-Франківська загальноосвітня школа-інтернат № 1, nn235nn написав 8 місяців тому:
  Тут кажуть це школа № 28 http://www.dity.if.ua/school/39
 • Молодіжна вул., 54, Гамуляк (гість) написав 1 рік тому:
  Будинок брехливих вбивць сусідів,які отруювали один одного і дітей,а вбивства анонімно підставили і навішали на нікому незнайомого сусіда.Тепер з 2005 року по договорняку займаються дурнуватими плітками і саботажем,навіть нічого не кажучи і не знайомлячись з тим сусідом.
 • Універмаг "Прикарпаття", Анонім (гість) написав 2 років тому:
  Єєєє, звичайно!
 • Пам'ятник Гомеру Сімпсону, nn235nn написав 2 років тому:
  Скульптура стоятиме тимчасово
 • Церква Пресвятої Трійці (УГКЦ), nn235nn написав 2 років тому:
  Поряд повинна бути каплиця з тією ж адресою, є на існуючих фото церкви...
 • Стадіон "Гірка", Андрій (гість) написав 2 років тому:
  Маленький. Стадіон.
 • Універмаг "Прикарпаття", лілія (гість) написав 2 років тому:
  Працює.до 16год
 • Універмаг "Прикарпаття", лілія (гість) написав 2 років тому:
  Буваю часто в універмазі. Но!!! Таких хамок як у відділі годинників я ще не зустрічала!!дівчата!!!-нехочете працювати -сидіть дома!!!Думаю власнику варто подумати над продавцями!!!
 • Універмаг "Прикарпаття", Віка (гість) написав 2 років тому:
  В неділю універмаг працює?
 • Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 15, Hwang Mi Ri (гість) написав 3 років тому:
  навчаюся в цій школі. дуже гарна школа.
 • Старе кладовище, Цвинтар2000 (гість) написав 3 років тому:
  хто знає скільки років цьому кладовищу і яке тут саме перше похоронення??
 • Універмаг "Прикарпаття", ChernikovG написав 3 років тому:
  А там комп'ютерні ігри продаються?
 • Редакція журналу VERSAL. Fashionable Magazine, Алекс (гість) написав 3 років тому:
  Саме гірше видання зі всіх часів савдепіЇ.....
 • Універмаг "Прикарпаття", Лариска (гість) написав 3 років тому:
  А чи є там де є купити щарікі?
 • ТЦ «Кошик», Людмила (гість) написав 3 років тому:
  Який то торговий центр, якщо нема туалету. Вірніше він є, але туди не пустили, тому що, таких, як я(тобто зайшла з вулиці), їм заборонили пускати в туалет. 31.07.2015 року при вході під сходами в комірчині (до нього відправили після запитання де тут туалет),молодий мужчина просто випровадив мене на вулицю і показав на наступний торговий центр. Вперше бачу таке відношення, просила, бо дійсно приперло. Ось таке враження від цього "торгового" центру.
 • Ветеринарна клініка, Xaolas написав 3 років тому:
  Працює тут один лікар-ветеринар, Ігор Миколайович. Не радив би йти до нього лікувати тварин - діагнози ставить не проводячи аналізів і призначає лікування, яке може іноді навіть зашкодити. "Лікував" у нього кота, як він казав від "циститу", хоча насправді у кота був гепатит. Вчасно перейшов від нього до іншої ветеринарної клініки - від його лікування у кота вже була температура близько 40 градусів (нормальна температура котів 38-39 градусів).
 • Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського, Yroslav (гість) написав 3 років тому:
  Дуже здивувало те, що Гундер Петро Михайлович (http://ifmuds.if.ua/kerivnuku/director.html), має безпосереднє відношення до мистецтва, освіти та педагогіки… Коротка «бесіда» (щиро надіюся, що перша й остання) з директором Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського – Гундером Петром Миколайовичем, дала підґрунтя вважати цю особу, при всіх його заслугах, невихованою, грубою, неадекватною, що ігнорує елементарні морально-етичні правила та норми спілкування й поведінки як з дорослими людьми так і з дітьми. P.S. Завжди треба пам’ятати про те, що у будь-якій ситуації слід залишатися насамперед людиною, чоловіком – справжнім чоловіком…
 • вул. Бобикевича, 8, гість (гість) написав 3 років тому:
  Це насправді Бобикевича, 8