Мови:

Цей сайт створений на основі даних Вікімапії. Вікімапія є відкритим спільним картографічним проектом, який наповнюють добровольці з усього світу. Він містить інформацію про 30014081 об'єктів, кількість яких постійно збільшується. Дізнайтеся більше про Вікімапію та сітігіди.

Останні коментарі міста Івано-Франківськ:

 • Ветеринарна клініка, Xaolas написав 5 років тому:
  Працює тут один лікар-ветеринар, Ігор Миколайович. Не радив би йти до нього лікувати тварин - діагнози ставить не проводячи аналізів і призначає лікування, яке може іноді навіть зашкодити. "Лікував" у нього кота, як він казав від "циститу", хоча насправді у кота був гепатит. Вчасно перейшов від нього до іншої ветеринарної клініки - від його лікування у кота вже була температура близько 40 градусів (нормальна температура котів 38-39 градусів).
 • Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського, Yroslav (гість) написав 5 років тому:
  Дуже здивувало те, що Гундер Петро Михайлович (http://ifmuds.if.ua/kerivnuku/director.html), має безпосереднє відношення до мистецтва, освіти та педагогіки… Коротка «бесіда» (щиро надіюся, що перша й остання) з директором Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського – Гундером Петром Миколайовичем, дала підґрунтя вважати цю особу, при всіх його заслугах, невихованою, грубою, неадекватною, що ігнорує елементарні морально-етичні правила та норми спілкування й поведінки як з дорослими людьми так і з дітьми. P.S. Завжди треба пам’ятати про те, що у будь-якій ситуації слід залишатися насамперед людиною, чоловіком – справжнім чоловіком…
 • вул. Бобикевича, 8, гість (гість) написав 5 років тому:
  Це насправді Бобикевича, 8
 • Автомийка «Чисто Та», Наталя (гість) написав 5 років тому:
  Непогана автомийка. Зручне місцерозташування. Досвідчений персонал. Результат відмінний!
 • Школа-ліцей № 23, принцесса* (гість) написав 5 років тому:
  ЦЕ дійсно добра школа,нормальна!вчителі дуже хороші)я вже закінчила цю школу!і хочу подякувати всім вчителям і тим вчителям що дали знання!я вам уже дякую мої дорогенькі))і сильно скучаю за вами*
 • вул. Степана Бандери, 6, Панас (гість) написав 5 років тому:
  спс бро , тепер буду знати до чого готуватись )
 • вул. Степана Бандери, 6, Степан (гість) написав 5 років тому:
  Фірма на першому поверсі є, називають себе "холдингом". Цікавий підхід до відбору персоналу. Дають об'яву в АП про вакансії вантажників, різноробочих, водіїв. Потім проводять співбесіду 1,5 - 2 години (зимою люди стоять надворі). Далі ведуть на "стажування" з продажу металопластикових вікон в місто. Відчувши, що щось не те я відмовився від заманливої персперктиви. Але деякі питання залишились для мене відкритими. Якщо це холдинг, то чому у ньому не миють підлогу (не наймуть прибиральницю?)? Після інтерв'ю всю інформацію про мене записали, а після цього протягом 40 хвилин все знову перепитували (ім'я 5 разів запитували у мене і моїх нових колег) Це пам'ять чи свєрідна "обробка"?
 • Школа № 13, Ангелінка (гість) написав 5 років тому:
  Так,це моя школа ,але що було колись замість неї?:-(
 • Обласна клінічна лікарня, наталія (гість) написав 6 років тому:
  Після того як помирав в приймальному покої мій тато (16 травня десь біля 14 год.) з діагнозом - третій інсульт- нам відмовила реанімація в прийомі . Він через годину помер і до сьогодні мене мучить сумління , а як працюється тій жінці лікарю з реанімації яка з цим страшним діагнозом відправляла нас в район тобто з Пасічної в Лисець ?
 • Школа-ліцей № 23, настя (гість) написав 6 років тому:
  як для мене ця школа нормальна неслухайте їх... вони просто самі прогулють_ і самі створюють таку ситуацію у школі)
 • Мікрорайон Кішлак, Ірка (гість) написав 6 років тому:
  Самий Красивий район міста Лукіш гарненький, як окунь в Бистриці
 • Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25, Aleksandr Gudyma написав 6 років тому:
  https://www.youtube.com/watch?v=t4VRIJOr-QM
 • Головна алея парку, Aleksandr Gudyma написав 6 років тому:
  https://www.youtube.com/watch?v=Qea_T00nY94
 • Народний дім "Княгинин", Василь (гість) написав 6 років тому:
  Колись в дитинстві ходив з друзями в кіно хотілось б, щоб міське управління культури відновила славний кінотеатр "КНЯГИНИН".
 • МіГі-29, Бат (гість) написав 6 років тому:
  на днях видел их в небе
 • Пеньок, Lubko Tor написав 6 років тому:
  зрізане дерево
 • Українська гімназія № 1, Галина (гість) написав 6 років тому:
  Для кого як.Там важко дітям без бажання навчатися і самодисципліни.Решта-задоволені.
 • Військова частина 1241, kotygoroshko1 написав 6 років тому:
  Військова частина внутрішніх військ МВС України № 1241 першою перейшла на сторону народу. http://censor.net.ua/news/271805/slujim_ukrainskomu_narodu_odna_iz_voinskih_chasteyi_vv_pereshla_na_storonu_protestuyuschih_dokument
 • Супермаркет "Вопак", людмила (гість) написав 6 років тому:
  проходищь стажування в Вопаку потім кажуть не підійшла і до побачення, не я одна через таке пройшла вже знаю кучу народу таких "працівників"
 • СТО "Арсен авто", burewisnyk написав 6 років тому:
  Бувший